Head office: mmmmmmmmmmmmm
R A D I X spol. s.r.o.
Kremnička 36, 974 05  Banská Bystrica
tel: +421 48 414 29 02
fax: +421 48 411 26 23
e-mail: radix@radix.sk, www.radix.sk
IČO: 00615803, IČ DPH: SK2020451653

GPS: 48°41´47“S, 19°7´41“V

 

 

 

VEDENIE SPOLOČNOSTI

 

Martin Renčo
+421(0)905802215

renco@radix.sk

 

 

OBCHODNÝ RIADITEĽ

 

Jakub Antuš
+421(0)948489336

antus@radix.sk

 

 

MANAŽÉRI PREDAJA

 


Viliam Košala Katarína Ožvaldová
Stredné Slovensko Západné Slovensko
+421(0)905455796 +421(0)917647456
kosala@radix.sk ozvaldova@radix.sk


 

 

PRODUKTOVÍ ŠPECIALISTI

 

Monika Labašková

Monika Labašková           


Lucia Jarošová Katarína Lichnerová Dáša Pearson
ortopédia


ortopédia ortopédia, artroskopia ortopédia
traumatológia
traumatológia traumatológia traumatológia
celé Slovensko

 

Východné Slovensko Stred. a Záp. Slovensko Stred. a Záp. Slovensko
+421(0)905 445 698

+421(0)917 628 086 +421(0)915 884 440 +421(0)915 914 063
labaskova@radix.sk

jarosova@radix.sk

lichnerova@radix.sk

pearson@radix.sk

 

 


 

Peter Baka                     

Elena Adamecká Michal Rybnický Ivan Nemec

ORL, neurochirurgia,

anesteziológia

endoskopia,

chirurgické nástroje

Stredné Slovensko

endoskopia,

chirurgické nástroje

Východné Slovensko

endoskopia,

chirurgické nástroje

Západné Slovensko

 

 

 

+421(0)948850725 +421(0)948389229 +421(0)905255457 +421(0)918743873

 

baka@radix.sk

 

adamecka@radix.sk

rybnicky@radix.sk nemec@radix.sk

 

 

 




Vladimír Futák         
Petr Stalmach


produktový špecialista 
veterinárna medicína



pre Atos celé Slovensko


celé Slovensko

a Česká republika



+420 908 915 880 +420 773 599 001

futak@radix.sk

stalmach@radixcz.cz

 

 

 

 

KOORDINÁTOR

MARKETING, VZDELÁVANIE PRE LEKÁROV A SESTRY

 

Andrea Vidovencová
+421(0)918801415 

info@radix.sk

 

 

 

SERVIS


Lukáš Mališ Radoslav Petrovic
Lukáš Mališ                      
Radoslav Petrovič
vedúci servisu servisný technik
+421(0)907870857 +421(0)908717310

servis@radix.sk

petrovic@radix.sk

 

 

 

ADMINISTRATÍVA A EO


Veronika Libová Anna Habajová Jana Haskova
Veronika Libová               
Anna Habajová 
Jana Hašková Dita Furáková Adela Paxnerová
vedúca EO fakturácie fakturácie

asistentka

administratíva a VO
+421(0)917922128 +421(0)908928473 
+421(0)908928473 +421(0)917922128 +421(0)918674643
libova@radix.sk habajova@radix.sk

office@radix.sk

radix@radix.sk paxnerova@radix.sk

 

 

 

LOGISTIKA

 

Jan Hrablay Filip Renco
Ján Hrablay         
Filip Renčo
+421(0)905543670 
+421(0)905594348
sklad@radix.sk filip.renco@radix.sk